Wie is wie?

Woonzorgcentrum

Huize Roborst

Woonzorgcentrum Huize Roborst

Kloosterstraat 1

9630 Zwalm

Tel.: 055 49 61 66

Mail: info@huizeroborst.be

 

 

Directeur:

Johan Rotsaert

Johan.Rotsaert@huizeroborst.be

 

Diensthoofd Administratie, Personeelsdienst en Sociale Dienst:

Hilde Glorieux

Hilde.Glorieux@huizeroborst.be

 

Diensthoofd Zorg:

Leentje Schepens

Leentje.Schepens@huizeroborst.be

 

Teamcoach ZON (gelijkvloers):

Annick Desmet

Annick.Desmet.HVP@huizeroborst.be

 

Teamcoach STER (1e en 2e verdieping):

Lieve De Rijck

Lieve.De.Rijck@huizeroborst.be

 

Teamcoach MAAN (Volle en Nieuwe Maan):

Lieve De Rijck

Tom.Rouan@huizeroborst.be

 

Diensthoofd Activatie en Animatie:

Timothy Lamiroy

Timothy.Lamiroy@huizeroborst.be

 

Diensthoofd Keuken en Onderhoud:

Sofie Vercamer

hoteldienst@huizeroborst.be

 

Diensthoofd Technische Dienst:

Siegfried Weytens

Siegfried.Weytens@huizeroborst.be